Konferencia MCE 2021: Pozornosť sa upriami na 3 krajiny

01.07.2021Stredná Európa je veľký a rozmanitý región, takže pôvodní organizátori konferencie Meet Central Europe, Rakúsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko, sa každý rok snažia zdieľať svoju platformu s cieľom poskytnúť dodatočnú viditeľnosť ďalšej krajine mimo týchto pôvodných zakladajúcich členov.

Keďže konferencia MCE 2021 sa uskutoční vo virtuálnom 3D svete, organizátori považovali za vhodné prehodnotiť tento prístup a privítať hneď 3 krajiny.

Organizátori s hrdosťou oznamujú, že tohtoročná konferencia bude spolupracovať s národnými zástupcami Estónska, LitvyLotyšska s cieľom upriamiť pozornosť na svoje krajiny a ich jazykové trhy.

Tento kultúrne a historicky bohatý región, známy ako pobaltské krajiny, pobaltské republiky alebo jednoducho Pobaltie, má viac ako šesť miliónov obyvateľov s rozmanitými ekonomikami a je domovom najmenej troch jazykov z dvoch rôznych jazykových skupín.

Organizátori sú nadšení, že táto spolupráca vyvolala značný záujem zo strany spoločností a prekladateliek a prekladateľov z Pobaltia, ktorí si už vstupenku na konferenciu zakúpili, alebo sú pevne rozhodnutí zúčastniť sa virtuálnej konferencie MCE 2021.

Využite výhodný predpredaj vstupeniek a zakúpte si ju najneskôr 31. augusta 2021.

Ďalšie informácie a registračný formulár nájdete tu.