SKRIVANEK SLOVENSKO

Viac ako desaťročná história a tradícia
Naša spoločnosť je členom skupiny Skrivanek Group,  ktorej tradícia siaha až do roku 1994. Keď v roku 1994 hľadal jazykovo nadaný Pavel Skřivánek, komu ponúknuť služby v oblasti prekladov, neváhal predať svoj byt, aby mohol na radu svojho kamaráta inzerovať v Zlatých stránkach. Dnes vieme, že to bola rada nad zlato
 

Najväčší na Slovensku
SKRIVANEK SLOVENSKO, s.r.o. je najväčšou agentúrou na Slovensku, ktorá sa zaoberá prekladateľskými, tlmočníckymi službami a jazykovou výučbou. Naše pobočky nájdete v 4 mestách na území Slovenskej republiky.

Medzinárodné pôsobenie
Naša spoločnosť pôsobí v 13 krajinách po celom svete. Počet pobočiek, množstvo spokojných zákazníkov a objem tržieb nás právom radí medzi najväčšie jazykové agentúry v strednej a východnej Európe. V súčasnosti patríme k jednej z najväčších jazykových agentúr sveta. Zamestnávame viac než 300 interných zamestnancov a 8 tisíc externých spolupracovníkov - prekladateľov, tlmočníkov a lektorov v 14 krajinách sveta vrátane Slovinska, USA a Ruska.

Lokálni dodávatelia
Nespornou výhodou, ktorú prinášajú naše pobočky v zahraničí, je možnosť využívať v danej krajine lokálnych dodávateľov – čiže rodených hovoriacich.

Viac ako kvalita
Kvalita našich služieb vyplýva z našej dlhoročnej skúsenosti a je podporená systémom riadenia kvality podľa noriem EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a EN 15038:2006. Patríme tiež medzi registrovaných dodávateľov pre Európsku úniu.