Porter

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť PORTER už vyše 15 rokov poskytuje profesionálne jazykové služby pre zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí. Pre našich klientov zabezpečujeme kvalitné jazykové služby, ktoré môžu využiť pri spolupráci so zahraničnými partnermi a vďaka ktorým môžu komunikovať svoje produkty a služby aj v zahraničí, a tým pomáhame podporovať ich pôsobenie na zahraničných trhoch.

Záruka kvality

Preklady vyhotovujeme v súlade s európskou normou EN 15038. Sme registrovaným dodávateľom EÚ. Na naše služby dávame ročnú záruku s plným vrátením investície v prípade pochybenia. Klienti si nás môžu dopredu preveriť aj skúšobnými prekladmi. Používame CAT nástroje a vytvárame terminologické slovníky, čo zaručuje vysokú kvalitu a spokojnosť, ktorá sa s dĺžkou spolupráce u klientov len zvyšuje. Spolupracujeme s približne 2 000 externými spolupracovníkmi na Slovensku a po celom svete, čo nám umožňuje, aby boli jazykové služby poskytované aj dodávateľmi, ktorí sú narodení v krajine, kam preklad smeruje, alebo pre ktorých je jazyk danej krajiny materinským jazykom.

Špecializácia

Špecializujeme sa na preklady v oblasti práva, medicíny a priemyslu (hlavne strojárstvo, pôdohospodárstvo, IT, automotive).

Služby

Prekladateľské služby – z a do 38 jazykov, súdne preklady a korektúry

Tlmočnícke služby – konzekutívne aj simultánne

Jazyková výučba – firemná, individuálna, blended learning

 

Ak sa chcete o nás dozvedieť viac, navštívte nás na našej webovej stránke www.porter.sk