LEXIKA

Spoločnosť Lexika si zakladá na svojich viac ako 20 ročných skúsenostiach v poskytovaní profesionálnych prekladateľských služieb slovenským a medzinárodným zákazníkom. Špecializujeme sa na preklady odborných textov z oblastí techniky, financií a práva do  slovenčiny a jazykov strednej a východnej Európy.

 

Slovenskí, ako aj zahraniční zákazníci našej spoločnosti najviac oceňujú rýchly a profesionálny zákaznícky servis, flexibilné dodacie termíny a, samozrejme, kvalitné preklady a tlmočenie. Poskytujem  e taktiež úradné preklady oficiálnych dokumentov.

 

Naši prekladatelia a tlmočníci sú odborníkmi na vybrané oblasti. Bohaté skúsenosti máme najmä v oblasti prekladov právnych textov, účtovníctva a auditu, bankovníctva, poisťovníctva. Najviac technickej dokumentácie prekladáme pre automobilový, strojársky, energetický priemysel, oblasť informačných technológií a spotrebnej elektroniky.

 

Spoluprácou s nami získate skúsený tím prekladateľov, projektových manažérov a grafikov, ktorí spracujú všetky bežné formáty dokumentov, ako aj špecializované formáty súborov z DTP programov, databáz či webové stránky. Pri práci s prekladmi využívame moderné softvérové nástroje CAT, pomocou ktorých texty prekladáme lepšie, rýchlejšie a cenovo výhodnejšie.

 

Systém riadenia kvality spoločnosti Lexika je certifikovaný podľa normy ISO 9001, preklady realizujeme v súlade s európskou normou pre prekladateľské služby - STN EN 15 038.

 

Viac informácií o tom, ako Vám môžeme pomôcť vo Vašej práci či podnikaní, nájdete na stránke www.lexika.sk.