ALIAS TRANSLATION, s.r.o.

Predstavenie spoločnosti

ALIAS TRANSLATION, s.r.o. je spoločnosť orientujúca sa na prekladateľské služby z a do všetkých svetových jazykov a ich kombinácií, vrátane odborných prekladov vo formátoch náročných na technické spracovanie.

 

Naším cieľom je spokojný zákazník. Na to, aby sme presne spoznali individuálne potreby a požiadavky každého jednotlivého zákazníka, sa snažíme vybudovať si s každým úzky vzťah. Darí sa nám tak nájsť čo najlepšie riešenie a môžeme tak vďaka našim flexibilným pracovným postupom splniť ciele a potreby našich klientov.

Služby

Komplexná ponuka našich služieb je zostavená tak, aby splnila náročné požiadavky na jazykové služby domácich subjektov, zahraničných investorov, nadnárodných korporácií, svetových poskytovateľov prekladateľských a lokalizačných služieb a ďalších subjektov.

Záruka kvality

ALIAS TRANSLATION, s.r.o. je držiteľom certifikátu  riadenia kvality podľa ISO 9001 a EN 15038.

 

Individuálny prístup ku každému jednotlivému klientovi, rozsiahly tím viac ako 1,000 kvalifikovaných a profesionálnych prekladateľov, korektorov, terminologických špecialistov, grafikov, IT špecialistov a skúsených projektových manažérov - to sú naše najcennejšie aktíva, do rozvoja ktorých investujeme nemalé prostriedky, aby sme boli našim klientom spoľahlivou profesionálnou oporou.

ISO 9001 [CERT]

EN 15038 (Czech)

 

 

Kontaktné údaje

Tel.:+421 692 084 978

E-mail: bratislava@aliastranslation.sk

www.aliastranslation.sk